[yasr_overall_rating size="medium"] iMac ekran kartının herhangi bir kullanıcı tarafından karşılaşılabilecek genel sorundaki hasarı . Apple masaüstü, profesyonel işler, karmaşık görevlerin çözülmesi ve kaynak yoğun bir yazılımla çalışmak için kullanılır. Yoğun çalışma sırasında cihazın bazı hassas parçalarının kırılmasının nedeni budur. iMac'in ekran kartı (grafik adaptörü) birkaç nedenden dolayı işsiz olabilir. Her şeyden önce bu, toz birikiminin bir sonucu olarak aşırı ısınmadan kaynaklanabilir. Video adaptörü aynı zamanda ani voltaj değişiminden sonra veya örneğin video işlemede zor görevle uzun süre çalıştıktan sonra da yanabilir.

Video kartının onarımı, yalnızca video kartını değiştirme imkanı olmadığında uygulanır. Bu durumda ekran çipi çözümlenmelidir. Apple servis merkezimizde iMac ekran kartını değiştirmenizi öneririz . Popüler ATI Radeon HD 5750 ve güçlü HD 6970M modelleri mevcuttur.   Lütfen yeni hızlı ve üretken ekran kartlarının da mevcut olduğunu unutmayın.

Ücretsiz danışma ve ekran kartı değişikliğinin ardından bizi arayın

Tüm Apple Bilgisayar ürünlerinizi ileri teknoloji cihazlarımız ile kontrol edilerek en kesin çözümü size sunuyoruz. Notebooklarınızın tam bir check –up ile size net fiyat ve doğru yönlendirme yapılarak ilk gün ki gibi kullanabileceksiniz.

Firmamız onarımını yaptıkları ürünler konusunda 6 ay garanti vererek orijinal parça ve kaliteli teknik bilgisinin arkasında durmaktadır.

 

Diğer illerden cihazlarını onarım için yollamak isteyen müşterilerimize ücretsiz kargo ve paketleme hizmeti sunmaktadır.

Aras kargo anlaşma kodumuz: 143 633 801 1427