Macbook Air Klavye Değişimi

Macbook Klavye Değişimi

Özellikle dizüstü bilgisayarlarda sıvı teması ya da mekanik problemlerden dolayı klavye değişimi lüzumlu hale gelebilmektedir. Bu bakımdan Macbook Tamir’i olarak itina ile macbook klavye değişimi yapmaktayız. Parça kullanımında ve işçilikte kaliteden taviz vermeyen firmamız itinalı ve garantili bir biçimde tamirat hizmeti sunmaktadır. Her türlü macbook donanım arızası konusunda beceri ve deneyim sahibi olan ekibimiz yazılımdan kaynaklanan sorunlarda da bilgi sahibidir. Adaptör değişimi, batarya değişimi ve diğer donanım sorunlarınızda bizi arayınız. Macbook Tamir’iHesaplı işçilik ve parça fiyatlarımızla notebook sahibi müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve pratik çözümlerimizle siz değerli müşterilerimizin her türlü notebook problemlerinizi itina ile çözmekteyiz.

MacBook Air Klavye Degisimi

Sıvı temas sorunu dolayısıyla ortaya çıkan MacBook Pro Klavye sorunlarında değişim yapmadan önce klavyeyi kurtarabilmek için MacBook Pro Klavye temizlik ve bakımları yapılmaktadır. Yapılan MacBook Klavye bakım işleminden sonra varolan arıza devam etmesi durumunda Mac Klavye Değişim tarafımızdan servisimizde yapılmaktadır.

 

Garanti kapsamı devam eden ürünlerde yine garanti kapsamı içerisinde, garanti kapsamı bitmiş olan bilgisayarlarda ise Macbooktamir.com’un donanım garantisi vermesi ile MacBook Klavye değişimleriniz Mac Teknik Servis ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tüm Soru ve Detaylı Arıza Bilgisi Almak İçin Lütfen Servis Merkezimiz ile iletişime Geçiniz ; 
 
Tüm Apple ürünlerinizi ileri teknoloji cihazlarımız ile kontrol edilerek en kesin çözümü size sunuyoruz. Notebooklarınızın tam bir check –up ile size net fiyat ve doğru yönlendirme yapılarak ilk gün ki gibi kullanabileceksiniz.
 
Firmamız onarımını yaptıkları ürünler konusunda 6 ay garanti vererek orijinal parça ve kaliteli teknik bilgisinin arkasında durmaktadır.

 

 

Diğer illerden cihazlarını onarım için yollamak isteyen müşterilerimize Tek Taraflı ücretsiz kargo hizmeti sunmaktayız.

 
Aras kargo anlaşma kodumuz: 143 633 801 1427

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir