[yasr_overall_rating size="medium"] RAM (Rastgele Erişim Belleği), sistemin bileşenleri arasında veri alışverişinden sorumlu olan bilgisayarın hızlı belleğidir. Başka bir deyişle, dizüstü bilgisayarınızdaki ana bellek (ve frekans ne kadar yüksekse), kaynak yoğun sorunları çözer ve karmaşık programlarla çalışır.

Tabii ki macOS sisteminin kararlılığı da ana hafızaya bağlıdır. MacBook’unuzu yükseltmek ve verimliliğini artırmak istiyorsanız, Apple servis merkezimize uğrayabilirsiniz.

Yalnızca profesyoneller MacBook için bir ana belleği (RAM) doğru şekilde seçebilir. Çalışanlarımız dizüstü bilgisayarınızın versiyonunu ve model yılını, sistem konfigürasyonunu, önerilen sıklığı ve hafıza tipini dikkate alacaktır. Ana bellek uzantısı dizüstü bilgisayarınıza kesinlikle pozitif hız ve kapasite artışı sağlayacak, renderleme, ses kullanımı, görüntü ve video gibi daha karmaşık sorunları çözebilecek. Ana bellek kurulumundan sonra dizüstü bilgisayarınızın verimliliğini özel programlarla sınar ve bunu yalnızca müşteriye geri veririz. Tüm işlerin en iyi kalitede ve en iyi fiyatlarla yapıldığından emin olabilirsiniz! Şu an aramanızı bekliyoruz!