Bilgisayarın sabit diski çalışmayı durdurduysa veya veriler okunamıyorsa, bilgi kurtarma uzmanlarından yardım almanız gerekir! Ne yazık ki, çoğu durumda, sabit sürücüler tamir edilemez, yalnızca üzerinde depolanan veriler kurtarılabilir. HDD diskler hasar görmeye karşı çok hassastır, düşerse, güçlü bir darbe aldıysa veya keskin şekilde sarsıldıysa, manyetik kafaları sıkışabilir. Ayrıca, manyetik disklerin yüzeyi çizilebilir veya kesilebilir, bu da bilgiye erişilemez ve sonsuza dek kaybolabilir. Bazı sektörleri zamanla hasar görebilir ve okunamaz hale gelir, daha yavaş çalışır ve bir gün sistem yeniden başlatmayı durdurur. Elektrik akımındaki hızlı değişimlerden veya aşırı ısınmadan dolayı HDD'nin arızalanabileceğini aklınızda bulundurmalısınız! Avcılar'daki sabit disklerden bilgi kurtarma, kalifiye uzmanlarımız tarafından en kısa sürede ve en düşük fiyata yapılır! Aramanızı bekliyoruz!

Tüm Soru ve Detaylı Arıza Bilgisi Almak İçin Lütfen Servis Merkezimiz ile iletişime Geçiniz ; 

Tüm Apple ürünlerinizi ileri teknoloji cihazlarımız ile kontrol edilerek en kesin çözümü size sunuyoruz. Notebooklarınızın tam bir check –up ile size net fiyat ve doğru yönlendirme yapılarak ilk gün ki gibi kullanabileceksiniz.

Firmamız onarımını yaptıkları ürünler konusunda 3 ay garanti vererek orijinal parça ve kaliteli teknik bilgisinin arkasında durmaktadır.

Diğer illerden cihazlarını onarım için yollamak isteyen müşterilerimize ücretsiz kargo ve paketleme hizmeti sunmaktadır.

Macbook Tamir

Apple ürünlerini gerek iş hayatında kullanan kurumsal firmalara, bağımsız kurum ve kuruluşlara, tasarım yapan işletmelere, grafik öğrencilerine, müzikseverlere ve müzisyenlere, eğitim veren öğretmenlere, gerekse günlük yaşamında Apple ürünlerinden vazgeçemeyen Apple tutkunlarına, ürünlerin yazılımsal ve donanımsal bütün problemlerine yanıt verebilen, tecrübeli ekibi ve teknik donanımı ile destek sağlayabilen, çözüm odaklı, Apple ürünlerini ve aksesuarlarını temin edebilen kullanıcılara hizmet vermeyi asli görevlerinden sayan Apple seven ve vazgeçemeyen, ailenizden biri gibi hissedebileceğiniz, güvenilir, teknoloji firması. MacBook Air, iMac ve MacBook Pro cihazlarınızın bütün problemleri ve aksesuarlarının temini için bizimle iletişime geçin.

Aras kargo anlaşma kodumuz: 143 633 801 1427